Творчий вечір

Любов до книги

19 жовтня у читальному залі Кобеляцької районної бібліотеки  відбувся “круглий стіл” на тему: “Творчість письменника – земляка Валентина Голяника”, організований громадською організацією “Літератор”, яку очолює Олександр Митько.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Василь Мирошнеченко, міський голова Олександр Ісип, творча інтелегенція, рідні, односельці та жителі району.

Голяник Валентин Платонович – житель села Перегонівка, ветеран колгоспного виробництва, член Асоціації дослідників голодомору в Україні, Почесний громадянин Кобеляцького району.

Протягом багатьох років займається справою голодомору. Мав зустрічі з багатама жителями Кобеляцького району, які на своєму власному житті пережи голодомор, війну, відбудову у післявоєнні роки, репресії. Художньо оформляв та видавав книги, збірки про ті події, які відбувалися на території нашого району.

Валентин Платонович розповів про своє життя, плати та задуми, про те, що зробив і що планує зробити. У селі Перегонівка, де проживає по цей час, є поважною людиною. Найбільше полюбляє писати книги та вести здоровий спосіб життя, у свої 72 роки він взимку катається на ковзанах та лижах, а в літку їздить на велосипеді та роликах.

По закінченню заходу присутні подякували Валентину Платоновичу за його працю, адже завдяки таким як він, молоде підростаюче покоління може дізнатися про ті страшні події, які відбувалися на території України і нашого району. Завдяки таким людям збагачується культура, історія і будується майбутнє.

Влада міста та району, в свою чергу, пообіцяла винайти кошти на видання творів письменника та побажали здоров”я і здійснення усіх творчих задумів.