свято освітян

Дяка  педагогам.
Вчитель — як батько і мати, з якими можна поговорити, в яких можна повчитися, вислухати пораду. Знання вчителя — як наповнена криниця, з якої щодня можна напитися чистої і джерельної води. Освіта – як велика міцна родина, що завжди з відчиненими дверима чекає на своїх синів і дочок, щоб передати їм всі свої здобутки і звершення для наслідування, удосконалення і довершення. А День працівників освіти — свято не одного покоління, а всієї епохи поколінь, які роками залишають незникаючий слід в освіті нашого району і всієї України.

На урочистому заході, який відбувся 3 жовтня у районному будинку культури та дозвілля були присутні голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк, міський голова Олександр Ісип, начальник відділу освіти Наталія Коваль.

Найкращих працівників освіти району нагородили почесними грамотами. Керівники району щиро подякували усім педагогам за їхню нелегку і відповідальну працю, за наполеглеве стремління до найкращого і найвищого. Адже це на освітянській ниві найголовніше.

Концертна програма відбулася за участі вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості і Заслуженої артистки України Тетяни  Садохіної та гурту “Ревізо”, які подарували глядачам музичні композиції, які були найкращою подякою всім вчителям, наставникам і педагогам за те, що вони є у нашому житті.