Свято громади

 Сильна громада – сильна держава.

06 грудня у районному будинку культури та дозвілля відбулися районні заходи та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування.

У демократичних державах місцеве самоврядування – це найефективніший орган управління територіальними громадами. Сьогодні органи місцевого самоврядування Кобеляччини – це 29 рад різного рівня, в яких працюють 133 посадові особи та 510 депутатів різного рівня. Завдяки злагодженій співпраці органів місцевого самоврядування, депутатів, органів виконавчої влади, Кобеляцький район демонструє зростання економіки та розвиток соціально-культурної сфери.

Урочистоті розпочав голова районної ради Юрій Тагадюк, який сказав: “День місцевого самоврядування дуже умовно відноситься до професійних свят. Тому що немає такого навчального закладу, де можна здобути професію сільського голови чи депутата районної ради. З іншого боку, це й не професія. Це – результат довіри людей. Це покликання, якому віддаються ті, хто готовий перейматися чужими болями і тривогами, громадськими справами, суспільними інтересами. І не просто перейматися, але й докладати максимум зусиль, старань, знань, умінь, аби вирішити назрілі проблеми…. Хочу сказати вам слова вдячності, шановні депутати, за сумлінну працю та мудру життєву позицію. Ви – досвідчені, професійні люди. Я гадаю, що жителі району у своєму виборі не помилилися. Незважаючи на різні політичні погляди, вас об’єднує бажання реально сприяти вирішенню соціальних проблем. Серед депутатів районної ради хотілося б виділити Володимира Івановича Вовка, Івана Івановича Шабельника, Віктора Антоновича Муху, Миколу Вікторовича Гергенкопа,  Івана Івановича Супруненка, Володимира Олександровича Деменка, Григорія Васильовича Журавля, Віру Степанівну Ситник, Миколу Григоровича Сердюка, Тамілу Вячеславівну Шевченко, Юрія Тимофійовича Муху, Віталія Васильовича Шулежка, Валерія Васильовича Дригу, Анатолія Федоровича Близнюка”

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич відмітив високий професійний рівень та важку щоденну працю посадовців місцевого самоврядування.

Також зі святом присутніх привітав народний депутат України по Карлівському виборчому округу № 149 Олексій Лелюк та міський голова Олександр Ісип.

Відповідно до рішення двадцять п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 19 листопада 2013 року за вагомий внесок у розвиток Кобеляцького краю присвоєно звання Почесний громадяни Кобеляцького району Олексію Володимировичу Лелюку, саме тому під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування йому було вручено найвищу нагороду.

Також високу державну нагороду – подяку Кабінету Міністрів України вручили міському голові Олександру Ісипу.

Кращим працівникам місцевого самоврядування були вручені почесні грамоти за їх високий професіоналізм, старанність, завзяття і практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Також отримали нагороди переможці першого туру обласного конкурсу “Кращий за професією” далі урочисті заходи супроводжувалися святковим концертом у виконанні талановитих колективів та артистів художньої самодіяльності району.