Сходка жителів села Чорбівка

Покращення добробуту громади.

26 грудня відбулася сходка жителів села Чорбівка, в якій взяв участь заступник голови районної ради – керуючий справами виконавчого апарату Кобеляцької районної ради Василь Мирошнеченко, очолила зібрання Чорбівський сільський голова – Любов Васюта.

У залі засідань сільської ради зібралося більше 20 мешканців села. У ході зустрічі розглядалося найболючіше питання для мешканців села – це вирішення питання забезпечення питною водою.

Як повідомила сільський голова Любов Іванівна, після проведеної перевірки дотримання законодавства у сфері користування питною водою правоохоронними органами було рекомендовано усунути недоліки, а саме оформити документи відповідно до чинного законодавства на спеціальне користування водою.

– В першу чергу необхідно прийняти водогін та артсвердловину у комунальну власність територіальної громади та оформити всі відповідні документи, – сказав Василь Іванович, також він надав роз’яснення та методичну допомогу у вирішенні вищезгаданої проблеми.

Під час зустрічі Василь Мирошнеченко відповів на запитання громадян та пообіцяв жителям села надавати допомогу у вирішенні проблемних питань громади та подякував усім за активну життєву позицію, небайдужість до проблем та перспектив розвитку села і наголосив, що спільними зусиллями влади і громади можна покращити її добробут.