Сходка в селі Красне

3 липня голова Кобеляцької районної ради Василь Мирошнеченко, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, депутати районної ради Анатолій Таранушич та Наталія Пузина, яка є головним редактором районної газети «Колос»,  взяли участь у сходці жителів с. Красне, яку провела Красненський сільський голова Анна Зайченко.

Цього дня розглядалося питання участі жителів села Красне у міжнародному Швейцарсько-українському проекті DESPRO по забезпеченню якісною питною водою сільське населення.

Виступаючи перед односельчанами Красненський сільський голова Анна Зайченко познайомила присутніх з представниками підрядної організації, які будуть виконувати  будівельні роботи, ознайомила з фінансовою частиною проекту. Наголосила, що його виконання буде здійснюватися за рахунок співфінансування кількох джерел: місцевого, районного бюджетів, коштів  DESPRO, спонсорів та самої громади.

Голова районної ради Василь Мирошнеченко та голова райдержадміністрації Таміла Шевченко запевнили, що на черговій сесії районної ради буде виділено 100 тис.грн. з районного бюджету на реалізацію проекту по будівництву водогону в селі Красне. Також Василь Іванович запевнив, що від районної ради буде підготовлено звернення до голови Полтавської обласної ради з прохання виділити кошти з обласного бюджету для фінансової підтримки жителів Красненської територіальної громади.  

Депутат районної ради Анатолій Таранушич у своєму виступі повідомив, що на території Кобеляцького району подібні проекти по будівництву водогону буди реалізовані в селах Лучки, Підгора, Озера, Ганжівка та інші. Закликав громаду села Красне спільними зусиллями довести даний проект до логічного завершення.

Підводячи підсумки зборів громада одноголосно підтримала участь у проекті по будівництву водогону та прийняла рішення щодо уточнення списків і фінансового внеску з боку жителів громади, які беруть участь у проекті та затвердила склад робочої групи.

Отже можна сміливо сказати, що водогін у селі Красне буде.

Довідково:

Загальна протяжність водогону складає 9,3 км. Кошти на реалізацію проекту будуть виділити з таких джерел:

Районний бюджет – 100 тис.грн.

Сільський бюджет – 200 тис.грн.

DESPRO – 630 тис.грн.

Громада – 400 тис.грн.

Спонсори – 150 тис.грн.