Сезон полювання

Полювання в межах РЛП «Нижньоворсклянський» заборонено

Наближається відкриття сезону полювання на пернату дичину. З другої неділі серпня мисливці зможуть випробувати свої рушниці.

Адміністрація регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» нагадує, що проведення полювання у межах парку з 21 січня 2010 року заборонено. Ця заборона діє після підписання Закону України «Про внесення змін до Закону «Про природно-заповідний фонд України» № 1826-VI.

Охорона території регіонального ландшафтного парку покладена на службу охорони РЛП «Нижньоворсклянський».

Доводимо до відома мисливців, які мають намір проводити полювання згідно мисливсько-риболовецьких квитків ТОВ «Спеціалізоване мисливсько-рибальське підприємство «Філін» та Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України, що в межах природно-заповідної території, розташованої на землях Вільховатської, Орлицької, Радянської та Світлогірської сільських рад, буде проводитися посилений контроль за дотриманням вимог природно-заповідного законодавства.

Відповідальність за незаконне полювання на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду передбачена Кримінальним кодексом України.

Відповідальність дуже серйозна: в частині 1 статті 248 ККУ – штраф від 1700 до 3400 грн., або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого; в частині 2 цієї ж статті – штраф від 3400 до 6800 грн., або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Адміністрація РЛП «Нижньоворсклянський»