Сесія Підгорянської сільської ради

21 березня відбулася тридцять четверта сесія Підгорянської сільської ради, яку провів сільський голова Анатолій Няйко. У роботі пленарного засідання взяла участь заступник голови Кобеляцької районної ради Ганна Кабак.

Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання в пам'ять загиблих людей на майдані у м. Київ.

Далі депутати сільської ради перейшли до розгляду питань порядку денного. Представники громади затвердили заходи щодо економічного та раціонального використання бюджетних коштів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" від 01.03.2014 року № 65. Розглянули питання про внесення змін до бюджету сільської ради на 2014 рік, затвердили правила благоустрою населених пунктів сільської ради, ставки орендної плати, тарифи на водопостачання та затвердили проектно-кошторисну документацію "Водопостачання в селі Підгора-2". Усі питання, депутати підтримали одноголосно.

По закінченню сесії сільський голова Анатолій Няйко запропонував депутатам перерахувати одноденний заробіток на підтримку Збройних Сил України. Наголосив, що крім коштів через уповноважених осіб можна передавати продукти харчування, засоби побутової хімії та інше.

Подякував депутатам сільської ради, які проживають у селі Чкалове, за активну роботу щодо наведення порядку на території, як на території села, так і за його межами.

Насамкінець заступник голови районної ради Ганна Вікторівна сказала, що ситуація, яка склалася у державі, дуже складна і лише спільними зусиллями та єдністю можна не допустити розколу держави. Депутати місцевих рад повинні брати участь активно у житті громади і не бути осторонь проблем, які мають вирішувати територіальні громади" .

Також вона повідомила, що від Кобеляцького району поїхало 18 чоловік на військову перепідготовку. Зараз досить швидкими темпами проводиться збір продуктів харчування, коштів, побутових засобів від мешканців району для підтримки армії.

Наголосила, що Кобеляцька районна рада буде і надалі допомагати територіальним громадам у вирішенні їхніх проблемних питань.

Начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення ради та управління майном Анатолій Кучеренко, який також був присутній на сесії,  наголосив, що до 1 квітня 2014 року необхідно подати працівникам та депутатам сільської ради декларації про майно, доходи і витрати за 2013 рік.