Семінар-практикум

 Семінар-практикум вчителів худжньої культури.

24 грудня у залі засідань відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації відбувся семінар-практикум вчителів художньої культури з теми “Виховання в учнів духовних та моральних ціннісних орієнтирів у сфері мистецтва, інтересів, смаків, потреб у творчості, національно-патріотичної свідомості та активної життєвої позиції”.

Зі вступним словом до учасників семінару звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шабалтій, який зауважив, що нові соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича спрямовані на всебічний розвиток кожної дитини, цей процес повинен розпочинатися з дошкільного віку. На сьогодні в районі функціонує 21 дошкільний навчальний заклад.

У сучасних умовах особливого значення набуває підтримка обдарованих дітей. Президентом України 2013 рік проголошено Роком дитячої творчості, з метою популяризації серед дітей і молоді спорту та здорового способу життя у 2014-2015 роках запропоновано Главою держави провести Національний турнір шкільних баскетбольних команд “Євро- 2015”.

Далі роботу семінару продовжила методист райметодкабінету Валентина Городецька, яка акцентувала увагу на основних завданнях предмету художньої культури – виховання в учнів духовних та моральних ціннісних орієнтирів у сфері мистецтва. Головним аспектом роботи вчителя є розкриття внутрішнього світу молодої людини через її творчість.

Учитель Кобеляцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Олеся Гончара Леся Глинська презентувала свій досвід роботи із вивчення художньої культури в 10-тих класах, зосередивши увагу на темі “Жінки в історії українського мистецтва” та творчості нашої землячки Раїси Кириченко.

Завершальним етапом семінару стала практична робота з виготовлення елементів театральних декорацій на уроках художньої культури у 9-тих класах, яку провела вчитель Бутенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів В.Калюжна.