Робоча зустріч

19 лютого у залі засідань районної ради відбулася зустріч з керівництвом агрохолдингу «Астарта – Київ» та ТОВ АФ «Добробут» по питанню роботи  виробничого підрозділу «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ АФ «Добробут» у 2015 році.

Нагадаємо, що 30 січня на засіданні постійної комісії районної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства було розглянуто дане питання, висловлені занепокоєння щодо недоотримання коштів в бюджети району та селища Білики, зростання напруги на ринку праці, соціального захисту працівників заводу та ін.

Комісія доручила керівникам району звернутись до голів обласної ради та облдержадміністрації, керівництва «Астарта-Київ» про недопущення припинення виробничої діяльності цукрового заводу.

Були направлені відповідні листи, відбулися зустрічі керівництва району та області по даному питанню, а для остаточного роз’яснення ситуації в район прибули Рибін Петро Михайлович – заступник генерального директора агрохолдингу «Астарта – Київ» та Коваленко Олександр Андрійович – керівник ТОВ АФ «Добробут». Голови фракцій, члени постійної комісії районної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, Білицький селищний голова мали змогу з перших уст почути інформацію Петра Рибіна про те, що виробнича діяльність підприємства дійсно буде припинена у 2015 році, але керівництво підприємства прикладе всіх зусиль, щоб зберегти трудовий колектив, подбати про їх соціальну захищеність, залучити працівників до роботи вахтовим методом на інших заводах компанії та до підготовки заводу в селищі Білики на сезон 2016 року.

На запитання голів фракцій районної ради Олександр Коваленко проінформував про допомогу, яку АТ «Добробут» надає військовим в зоні АТО, по сплаті податків до бюджетів різних рівнів. 

Керівники підприємства та району також в цей день зустрілися з працівниками заводу в селищі Білики.