Районний конкурс

Підсумки проведення районного конкурсу на кращий проект опорної школи

25 листопада голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський провів районний конкурс на кращу опорну школу.

До складу комісії ввійшли депутати районної ради Тетяна Коваленко, Олег Решетило, Ніна Ясинська, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль, завідувач районного методкабінету Алла Мужайло та голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки Ірина Зінченко.

Участь у районному конкурсі взяли голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном Анатолій Кучеренко, головний редактор районної газети «Колос» Наталія Пузина.

Відкриваючи районний конкурс, голова районної ради Володимир Кішінський повідомив, що він проводиться на виконання рішення десятої сесії районної ради сьомого скликання від 20.10.2016 № 5 «Про проведення районного конкурсу на кращий проект опорної школи». Відповідно до прийнятого рішення було видано розпорядження про строки подачі матеріалів до участі у конкурсі та організацію його проведення. На конкурс подали проекти Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика та Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1.

Начальник відділу освіти Наталія Коваль повідомила, що метою створення опорної школи є забезпечення умов для рівного доступу до якісної освіти, підвищення якості освіти, ефективного використання наявних ресурсів та організації роботи по створенню опорних навчальних закладів у районі.

Конкурсна комісія визначала школи з урахуванням їх потужностей, наявності учнів, підвозу, матеріально-технічного, кадрового забезпечення. Також члени комісії відзначили належну роботу учасників щодо підготовки матеріалів.

За результатами переможцями Конкурсу визнано проекти двох загальноосвітніх шкіл – Бутенківської та Білицької № 1.