Промисловість

29 серпня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, яке провів голова комісії Олег Решетило.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський та його заступник Оксана Гордійко, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, керівники управлінь райдержадміністрації, представники політичних партій, голови фракцій в районній раді.

Володимир Катишков повідомив присутніх, що з метою покращення стану соціально-економічного розвитку, інвестиційної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення району, існує необхідність поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства. Тому, районною державною адміністрацією розроблена Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг загального користування місцевого значення у Кобеляцькому районі на 2016-2017 роки. Ознайомив з переліком доріг загального користування місцевого значення, на яких заплановано виконати першочергові роботи з поточних ремонтів за рахунок коштів місцевого бюджету у 2016-2017 роках.

Депутати, обговоривши надану інформацію, рекомендували внести дану програму на розгляд восьмої позачергової сесії районної ради.