Проблеми Червоноквітівської сільської громади

24 червня заступник голови районної ради Ганна Кабак провела виїзний прийом громадян Червоноквітівської сільської ради. Разом з нею при розгляді питань були присутні Червоноквітівський сільський голова Людмила Рибалко,  депутат районної ради Анатолій Близнюк, депутат сільської ради, голова фермерського господарства "Червоні Квіти" Петро Слоква.

Людмила Рибалко відмітила активну громадянську позицію всіх депутатів сільської ради, спільну роботу по вирішенню проблем громади та окреслила коло проблем, які потребують вирішення на рівні району.

Зокрема, ремонт доріг місцевого значення раніше здійснювався за рахунок фінансування з бюджету сільської ради, затвердженої Програми "Місцеві дороги" та фермерів, які працюють на території ради. А дороги районного значення знаходяться в жахливому стані. Руйнують їх вантажівки- багатотонники, які везуть восени вантаж на Білицький цукровий завод з Новосанжарського, Машівського, Карлівського районів. Через такий стан доріг водії рейсових автобусів відмовляються заїжджати в село, люди не мають змоги дістатись до райцентру. Під загрозою підвезення дітей до школи в с. Суха Маячка, яке безкоштовно здійснюється підприємством "Чиста Криниця" Новосанжарського району.

2 вересня 2013 року відбулося відкриття дитячого садочка "Веселка" в селі Кустолові Кущі, борг за закуплені меблі для якого складає 48 тис. грн. На сьогодні виплатити ці кошти немає можливості через відсутність їх на казначейському рахунку. Також щоб зареєструвати частину зобов’язань додатково потрібно отримати акт ревізії Державної фінансової інспекції в Полтавській області.

Жителі сільської ради звернулись з проханням втрутитись в ситуацію щодо  заготівлі та ціни молока. Негативно відзначили роботу Білицької місцевої пожежної частини  та Кобеляцького райавтодору.

Ганна Кабак позитивно відмітила роботу сільського голови та депутатів по вирішенню питань громади, закликала громадян бути і надалі активними, не замовчувати проблеми. Також закликала підтримувати місцевих підприємців, фермерів, які завжди прийдуть на допомогу громаді. Пояснила, що з наміченим курсом децентралізації влади громаді доведеться аналізувати свій бюджет, вирішувати власні проблеми, обирати напрям, яким рухатись, бути самоврядною та самоорганізованою.

Зауважила, що питання, підняті на виїзному прийомі будуть розглянуті спільно з райдержадміністрацією, будуть дані доручення відповідним службам.

Наостанок заступник голови районної ради оглянула сільський будинок культури, стадіон, дитячий садок в с. Кустолові Кущі.