Президія районної ради

Узгоджено питання порядку денного шістнадцятої сесії районної ради

17 липня постійні комісії Кобеляцької районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій, з питань промислової політики, підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та президія районної ради розглянули питання, які планується включити до порядку денного шістнадцятої сесії сьомого скликання.

У засіданні, яке провели заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій Володимир Жуков, голова постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства Олег Решетило, голова районної ради Володимир Кішінський, взяли участь, голова районної державної адміністрація Таміла Шевченко, депутат Полтавської обласної ради Микола Андрієнко, члени президії Віталій Біланенко, Валерій Дрига, Олександр Ткаченко, депутати районної ради: Василь Гордійко, Ніна Ясинська, В‛ячеслав Нестеренко, Ігор Проценко, Віктор Труш, Іван Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та журналісти.

Комісія ознайомилася з пропозиціями щодо розподілу додаткових коштів, які були запропоновані фінансовим управлінням райдержадміністрації. Після тривалого обговорення члени профільної постійної комісії підтримали проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017» та рекомендували фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати альтернативний проект рішення, в якому 50 відсотків коштів, які планується виділити на заробітну плату працівникам бюджетних установ, залишити в районному бюджеті. Обидва проекти рішення внести в день сесії на розгляд депутатів районної ради.

Депутати підтримали проекти рішень: «Про внесення змін до місцевої цільової Програми розвитку цивільного захисту Кобеляцького району на 2016 – 2020 роки» та «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Кобеляцької ЦРЛ».

У ході засідання голова районної ради Володимир Кішінський повідомив, що попередньо до проекту порядку денного шістнадцятої сесії районної ради було внесено 26 питань та «Різне». Під час засідань профільних постійних комісій сімнадцять питань, серед яких шістнадцять технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Василівської, Лучківської, Чорбівської сільських рад та одне питання про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури на території району за І півріччя 2017 року рекомендовано виключити з проекту порядку денного та додатково внести питання «Про затвердження районної цільової Програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Кобеляччини» на 2017 – 2025 роки». Загалом президія погодила включити до проекту порядку денного десять питань і «Різне» та узгодила секретаріат і лічильну комісію.

Депутати розглянули звернення голови депутатського об’єднання «Кобеляччина» Віталія Біланенка, депутатів Кобеляцької міської ради та Кобеляцького міського голови Олександра Копельця щодо внесення змін до районної Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утримання доріг загального користування місцевого значення у Кобеляцькому районі на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 02.09.2016 (зі змінами), в якому йдеться мова про виділення 1,5 млн. гривень на ремонт доріг у місті Кобеляки.

Члени профільної постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, яку очолює Олег Решетило, рекомендували районній державній адміністрації внести відповідні зміни до даної Програми та розглянути проект рішення на наступному засідання профільної постійної комісії.