Надання допомоги

Відвідини матері Героя Небесної Сотні

19 серпня заступник голови районної ради Ганна Кабак та депутат районної ради Олександр Бажан здійснили черговий візит до біличанки Марії Гаджі.

Її син – Петро Гаджа – є одним з Героїв Небесної Сотні. Від початку він був на Майдані, займався нічним чергуванням, входив до лав 8-ї сотні Самооборони.

З 13 по 17 серпня Марія Миколаївна разом з членами родин загиблих Героїв Майдану, перебувала в Марійському духовному центрі Української Греко-Католицької Церкви в селі Зарваниця на Тернопільщині. Ця поїздка була організована Психологічною кризовою службою Майдану з метою підтримки людей, які пережили втрату рідних та близьких.

За словами Марії Гаджі, свою допомогу надавали психологи та лікарі. Щоранку в церкві здійснювалася поминальна молитва за загиблими Героями Небесної Сотні, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Також Марія Миколаївна побувала на екскурсії в Тернополі.

На сьогодні головним завданням є – надання допомоги всім, незалежно від поглядів, мандатів, прапорів, та в першу чергу тим, хто втратив рідних та близьких на Майдані, на Сході України беручи участь у антитерористичній операції чи біженці з східних регіонів нашої держави. Саме тому, Ганна Вікторівна не залишається осторонь проблем цих людей, надає їм постійну допомогу та закликає всіх небайдужих громадян кобеляччини долучитися до акцій підтримки.