34 сесія

Сесійний день.

24 лютого голова районної ради Василь Мирошнеченко провів засідання тридцять четвертої сесії районної ради шостого скликання.

Участь у роботі пленарного засідання взяли виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Павло Мудрак, заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва, депутати Полтавської обласної ради Микола Андрієнко та Анатолій Шкарбан, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, питання яких внесено до порядку денного засідання, керівники силових структур району, міський, селищний, сільські голови та представники акредитованих засобів масової інформації.

Перед початком роботи пленарного засідання Василь Мирошнеченко привітав з ювілеєм голову постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, туризму, спорту, інформаційної сфери Григорія Журавля та вручив йому Почесну грамоту Полтавської обласної ради.

Розглядаючи питання порядку денного депутати одноголосно затвердили ряд районних програм, внесли зміни та доповнення до уже діючих, розглянули майнові питання. Заслухали інформації прокурора Кобеляцького району Вадима Кохна про стан законності та т.в.о. начальника Кобеляцького РВ УМВС України Юрія Стиценка про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку за ІІ півріччя 2014 року. Затвердили звіт про районний бюджет за 2014 рік та внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік. Підтримали пропозицію громадської організації ветеранів органів місцевого самоврядування та державної служби «Ветеранська дружба» про присвоєння Бобошко Раїсі Антонівні звання «Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області». Також підтримали звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором, а так званих «ДНР» і «ЛНР» – терористичними організаціями.

Щодо затвердження у новій редакції Регламенту роботи Кобеляцької районної ради, то дане питання викликало у депутатів чимало зауважень. Після довготривалого обговорення при голосуванні дане рішення так і не набрало необхідної кількості голосів.

Активну участь у роботі пленарного засідання взяли депутати Микола Сердюк, Володимир Жуков, Микола Антонов, Володимир Струк, Анатолій Таранушич та Борис Вовк.

У «Різному» депутати розглянули та підтримали колективне звернення жителів Підгорянської сільської ради щодо неупередженого та об’єктивного розгляду правоохоронними органами кримінальної справи Підгорянського сільського голови Няйка Анатолія Миколайовича.

Також депутатами були підняті питання про не виплату дивідендів фізичним особам та затримку проведення платежів юридичним особам банком «Фінанси та кредит». Вкотре народні обранці підняли питання закриття Білицького цукрового заводу у 2015 році. Після обговорення було вирішено надіслати звернення до вищестоящих органів з проханням надати змістовні відповіді з приводу піднятих питань.