33 позачергова сесія районної ради

Бюджет району прийнято.

21 січня голова Кобеляцької районної ради Василь Мирошнеченко провів тридцять третю позачергову сесію районної ради шостого скликання.

Участь у роботі пленарного засідання взяли депутати Полтавської обласної ради Микола Андрієнко та Анатолій Шкарбан, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Павло Мудрак, заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва, керівники силових структур району, управлінь, відділів райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови та представники акредитованих засобів масової інформації.

На початку роботи пленарного засідання депутати та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у зоні проведення антитерористичної операції та мирних громадян, які загинули під Волновахою.

Розглядаючи питання порядку денного депутати затвердили план роботи районної ради на 2015 рік,  надали згоду Кобеляцькій центральній районній лікарні на списання та зняття з балансу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області.

У зв’язку із зміною у фінансуванні закладів культури та дошкільних навчальних закладів на розгляд депутатів було додатково внесено питання «Про включення до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Кобеляцького району закладів культури та дошкільних закладів освіти Кобеляцького району Полтавської області».

Насамкінець депутати затвердили районний бюджет на 2015 рік з поправками, які запропонував Володимир Жуков на спільному засідання постійних комісій районної ради, що відбулися напередодні проведення сесії,  щодо виділення  КЗ «Кобеляцький ЦПМСД» та Кобеляцькій ЦРЛ коштів на пільгові медикаменти.   

У обговоренні питань порядку денного взяли участь Анатолій Шкарбан, Йосип Островський, Микола Жук, Наталія Охріменко, Володимир Білоусько, Вікторія Шкарбан та Володимир Жуков.