32 сесія районної ради

 Сесійний день був важким та напруженим.

12 грудня під головуванням голови районної ради Василя Мирошнеченка відбулося пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради шостого скликання.

Участь у роботі пленарного засідання взяли депутати Полтавської обласної ради Микола Андрієнко та Анатолій Шкарбан, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Мудрак, заступник голови райдержадміністрації Олександр Шуліка, представники засобів масової інформації та громадськість міста.

 

Розпочалося засідання районної ради з хвилини мовчання за загиблими мешканцями Кобеляцького району, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході України.

Всі питання порядку денного пленарного засідання  попередньо були розглянуті на спільних засіданнях постійних комісій районної ради, тому без обговорення більшістю голосів депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року та внесли зміни до показників районного бюджету на 2014 рік», затвердили районну Програму діяльності та утримання районного трудового архіву на 2015-2017 роки та Положення про районний трудовий архів Кобеляцького району в новій редакції, технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.  

Розглядаючи питання «Про призначення головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні» голова фракції ВО «Батьківщина» Володимир Білоусько запропонував зняти дане питання з порядку денного, цю ж пропозицію підтримав депутат районної ради Микола Антонов. Але під час голосування, дана пропозиція не набрала необхідної кількості голосів.

Депутатам була запропонована кандидатура Івана Супруненка на посаду головного лікаря, який зараз і  виконує обов’язки головного лікаря.

Іван Іванович у своєму виступі наголосив на першочергових завданнях, які потребують негайного вирішення, а це і подальший розвиток та збереження районної лікарні, забезпечення лікарні молодими спеціалістами та інші актуальні питання.

Після  довготривалого та бурхливого обговорення, в якому, окрім депутатів, активну участь взяли представники громадськості та члени трудового колективу районної лікарні, перейшли до голосування.

Депутати обговорювали кілька варіантів голосування: поіменне та таємне з виготовленням бюлетенів.

Дійшовши згоди щодо процедури проведення голосування, рішення про призначення Івана Супруненка на посаду головного лікаря Кобеляцької районної лікарні все ж не набрало необхідної кількості голосів.

Активну участь у роботі пленарного засідання взяли Володимир Жуков, Анатолій Таранушич, Микола Антонов, Володимир Струк, Валерій Дрига, Йосип Островський, Іван Шабельник, Володимир Деменко, Володимир Вовк та Володимир Лелеченко.