30 сесія 6 скликання

Сесійний день

05 серпня відбулося засідання тридцятої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Василь Мирошнеченко.

Участь у роботі пленарного засідання взяли депутат Полтавської обласної ради Анатолій Шкарбан, заступник голови районної ради Ганна Кабак, голова районної державної адміністрації Іван Терновий, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації питання яких, були внесені до проекту порядку денного засідання.

Розпочалося пленарне засідання із вручення Почесної грамоти Полтавської обласної ради і нагрудного знака депутату районної ради Василю Рафальському за активну депутатську діяльність та з нагоди 55-річчя від дня його народження.

Далі депутати затвердили секретаріат, лічильну комісію, порядок денний пленарного засідання знявши на доопрацювання два питання по затвердженню технічних документацій з нормативної – грошової оцінки земельних ділянок та додатково внесли депутатський запит Володимира Білоуська.

Заслухали звіти про виконання районного бюджету за І квартал, І півріччя та внесли зміни до районного бюджету на 2014 рік з якими ознайомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко.

Прокурор району Вадим Кохно та тимчасово виконуючий обв’язки начальника райвідділу міліції Віталій Ємець проінформували присутніх про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району та про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за І півріччя 2014 року.

Головні лікарі Кобеляцького району та комунального закладу "Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги" Іван Супруненко і Любов Коломієць прозвітувались про фінансово-господарську роботу лікувальних закладів.

Далі депутати розглянули ряд майнових та земельних питань. За пропозицією депутата Володимира Жукова були внесені зміни до Регламенту роботи Кобеляцької районної ради, також депутати затвердили список присяжних Кобеляцького району суду та перелік платних послуг які надаються адміністрацією регіонального ландшафтного парку "Нижньоворсклянський".

Насамкінець присутні підтримали депутатський запит Володимира Білоуська щодо унеможливлення подальшого руйнування автодороги сполученням м. Кобеляки – с. Морози.

Активну участь у роботі пленарного засідання взяли Микола Антонов, Володимир Жуков, Анатолій Таранушич, Володимир Струк, Дмитро Омеляненко, Володимир Білоусько, Володимир Лелеченко та інші.