3 пленарне засідання 2 сесії

Відбулася сесія районної ради

23 грудня відбулося третє пленарне засідання другої сесії районної ради. В його роботі взяли участь 33 депутати. Провів сесію голова районної ради Володимир Кішінський.

У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, голова Кобеляцької районної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників» Володимир Білоусько, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники установ і організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники засобів масової інформації.

Депутати працювали по порядку денному, до якого додатково було включено 11 питань.

Оскільки на другому пленарному засіданні другої сесії районної ради не прийнятим залишилося рішення по питанню «Про призначення головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні», то його було розглянуто першим. У результаті таємного голосування головним лікарем було обрано Володимира Казирода. За його кандидатуру віддали свої голоси 24 депутата.

Районна рада прийняла Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік, правової освіти населення Кобеляцького району на 2016 – 2020 роки, підтримки діяльності ради Кобеляцької районної організації ветеранів на 2016-2020 роки, фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016-2020 роки; затвердила внесення змін до районної Програми діяльності та утримання районного трудового архіву Кобеляцького району на 2015-2017 роки.

Своїм рішенням районна рада затвердила районний бюджет на 2016 рік.

Депутати підтримали проекти рішень стосовно затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площами 16,2172 га та 17,5098 га, наданих в оренду громадянину Олексієнку Олександру Григоровичу для ведення фермерського господарства на території Комендантівської сільської ради; затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 48,0000 га, наданої в оренду громадянину Деменку Володимиру Олександровичу для ведення фермерського господарства на території тієї ж сільської ради.

Особливої гостроти набуло обговорення питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 53,1000 га, наданої в оренду громадянину Лаврику Петру Леонтійовичу для ведення фермерського господарства на території Шенгурівської сільської ради. Депутат районної ради Микола Антонов зосередив увагу присутніх на тому, що вільної землі на території сільської ради немає. Цей факт унеможливлює виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції для ведення особистого селянського господарства. В процесі обговорення звучала думка, що, можливо, було б доцільно вилучити частину земельної ділянки у вищезгаданого користувача. У підсумку розгляду питання обранці вирішили його допрацювати та повторно внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Потому депутат районної ради Ніна Ясинська запропонувала від імені депутатського корпусу Кобеляцької районної ради звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо перегляду ціни на газ, тарифів на житлово-комунальні послуги, відповідно до існуючого рівня доходів громадян.

У «різному» депутат Микола Антонов попрохав підтримки депутатів Кобеляцької районної ради у справі Підгорянського сільського голови Анатолія Няйка.

З врахуванням зауважень і доповнень депутатів прийнято рішення по одинадцяти питанням порядку денного сесії.