27 позачергова сесія райради

 Стабільність життя громади – основне завдання для районної ради.6 березня виконуючий повноваження голови Кобеляцької районної ради Василь Мирошнеченко провів друге пленарне засідання двадцять сьомої позачергової сесії районної ради шостого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови обласної ради Микійчук Володимир Пилипович, депутати обласної ради Коваленко Геннадій Борисович, Андрієнко Микола Іванович, заступники голови районної державної адміністрації, керівники силових структур, представники акредитованих засобів масової інформації району.

На початку пленарного засідання головуючий озвучив заяви про утворення нової депутатської групи “Рідний край”, керівником якої став Анатолій Таранушич, та зміну керівника фракції ВО “Батьківщина”, яку очолив Володимир Білоусько.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного – обрання голови та заступника голови Кобеляцької районної ради. Причиною зміни керівництва у раді стало дострокове припинення повноважень голови Тагадюка Юрія Івановича на першому пленарному засіданні двадцять сьомої позачергової сесії районної ради, яке відбулося 23 лютого цього року.

Фракцією ВО “Батьківщина” на посаду голови ради була висунена кандидатура Мирошнеченка Василя Івановича, яку підтримали і інші фракції.

За результатами таємного голосування головою районної ради одноголосно обрано Василя Мирошнеченка.

Потому, відповідно затвердженого порядку денного пленарного засідання, за поданням новообраного голови районної ради до бюлетеня таємного голосування була внесена кандидатура депутата районної ради, керівника фракції “Демократичне об’єднання” Ганни Кабак, яку також депутати підтримали більшістю голосів.

На останок депутати одноголосно прийняли звернення з приводу суспільно-політичної ситуації.

У своєму виступі Володимир Микійчук привітав голову районної ради та його заступника з обранням на посади, побажав плідної співпраці на благо жителів громади та пообіцяв всіляку підтримку і допомогу з боку обласної влади.

Також проінформував депутатів районної ради про суспільно-політичну ситуацію в Україні та Полтавській області, закликав бути пильними, не допустити провокацій та об’єднатися навколо суспільних і національних інтересів, працювати на благо жителів нашої держави.

Депутати Микола Антонов та Василь Рафальський внесли пропозиції щодо фінансової підтримки Збройних Сил України, які були підтримані одноголосно.