Звітно-виборний концерт

8 травня у районному центрі культури та дозвілля відбувся звітний концерт учнів Кобеляцької музичної школи присвячений дню пам’яті та примирення, 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершенню Другої світової війни почесними гостями на якому були ветерани та учасники війни.

Участь у заході взяли заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, представники трудових колективів району, учнівська молодь та жителі міста.

– «Відзначаючи сьогоднішнє свято, ми низько схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто не повернувся з фронтових доріг, чию молодість обірвала жорстока війна. Згадаємо поіменно всіх, хто ціною власного життя заплатив за Перемогу: полеглих на полях битв, у партизанській борні, замучених у катівнях і концтаборах, померлих від ран та хвороб, тих, хто пішов від нас уже в мирну добу», – наголосила у своєму виступі заступник голови районної ради Ганна Вікторівна.

Перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова висловила щиру вдячність та глибоку шану ветеранам, побажала їм міцного здоров’я, довгих років активного життя, родинного затишку і тепла.

Під гучні оплески діти вручили ветеранам квіти, а учні та викладачі музичної школи подарували усім присутнім святковий концерт.

Окрім концертної програми у фойє будинку культури працювала виставка робіт учнів школи.