Змаганню юних футболістів

 У КОБЕЛЯКАХ РОЗПОЧАВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

17 лютого в місті Кобеляки розпочався чемпіонат України з міні-футболу серед юнаків 2004 року народження, який проходить на базі дитячої та юнацької спортивної школи.

Відкрив змагання виконуючий обов’язки, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шабалтій, який зауважив, що на сьогодні Президент України В.Ф.Янукович приділяє велику увагу розвитку фізичної культури та спорту, а також підтримці нинішніх захисників Вітчизни та патріотичного виховання підростаючого покоління.

«Суттєвим елементом гармонійного виховання дитини є фізична культура і спорт. Незадовільне здоров’я школярів – надзвичайно актуальна проблема, яка стосується близько двох третин юнаків. І саме ви цим видом спорту пропагуєте здоровий спосіб життя та показуєте гарний приклад вашим одноліткам та майбутнім захисникам рідної Батьківщини», – зазначив Микола Шабалтій.

Для участі у змаганнях прибули команди із Донецької (м.Горлівка), Одеської (м.Котовськ), Харківської (м.Красноград), Запорізької (м.Енергодар) областей, м.Донецька, м.Дніпропетровська, в тому числі і м.Кобеляки.