змагання гирьовиків

Кобеляччина вітала юних гирьовиків

26 – 27 квітня у спортивному залі Кобеляцької дитячої юнацької спортивної школи відбувся:

– офіційний чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат;

– вперше Всеукраїнські змагання серед школярів з гирьового спорту;

– та вп’яте Всеукраїнський турнір з гирьового спорту серед юнаків та дівчат пам’яті народного лікаря М.А.Касьяна.

На урочисте відкриття змагань прибули голова районної ради Василь Мирошнеченко, голова районної державної адміністрації Іван Терновий, депутат Полтавської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спору та туризму Андрій Соколов, голова Полтавської обласної організації ВФСТ "Колос" Анатолій Голова, заслужений тренер України, суддя національної категорії О.А. Мороз, Кобеляцький міський голова Олександр Ісип, син народного лікаря Ян Касьн, депутати районної ради та гості міста .

У турнірі взяли участь команди з Полтавської, Харківської, Житомирської, Дніпропетровської, Рівненської, Сумської, Донецької областей, а також кобеляцькі спортсмени, загальна кількість учасників – 100 чоловік.

Вітальне слово тримали гості змагань, керівники району та міста. Виступаючі у своїх виступах наголошували, що Україна завжди славилися високим спортивним потенціалом талановитих, цілеспрямованих характером людей. Успіхи наших спортсменів – свідчення активного розвитку та популяризації масового фізкультурного руху, збереженню та примноженню кращих традицій спорту в Україні. Побажали юним учасникам змагань досягти нових результатів та отримати велике задоволення дві змагань та знайти собі нових друзів.

За результатами змагань перемогу здобула збірна Полтавської області, друге місце за збірною командою Дніпропетровської області, третє місце посіла збірна команда Рівненської області.

У Всеукраїнських змаганнях школярів перемогу здобула команда Житомирської області, друге місце посіла команда Рівненської області, третє місце виборола команда Полтавської області.

У змаганнях Всеукраїнського турніру М.А.Касьяна перемогу святкувала команда Полтавської області, другими стали представники Дніпропетровщини, третє місце посіла команда Харківської області.

Переможці чемпіонату України будуть включені до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи, що пройде в Естонії на початку літа. І в котре державний прапор України буде неодмінно майоріти на п'єдесталах перемог наших юних спортсменів.

Сам чемпіонат пройшов на позитиві, без травм та апеляцій, представники областей відзначили прекрасну організацію змагань і висловили побажання щодо проведення в наступному році чемпіонату України в Кобеляках.