Змагалися ветерани

Не зважаючи на низьку температуру турнір відбувся.В рамках відзначення Року спорту і здорового способу життя та на відзначення Дня Соборності та Свободи України   28 січня 2012 року в спортивному комплексі «Іскра» відбувся щорічний традиційний  турнір з волейболу серед команд ветеранів Полтавської та Дніпропетровської областей.

На участь в турнірі підтвердилися команди «Ветеран 50+» Полтава, «Ветеран» Кременчук, «Ветеран» Кобеляки, «Прометей» Дніпродзержинськ, «Дніпроспортсервіс» Дніпропетровськ, «Колос» Кобеляки. Паралельно з цим турніром проходив ще один в спортивному залі ЗОШ № 2 серед юнаків  змагалися команди «ДЮСШ» Кобеляки, «ДМК»  Дніпродзержинськ, «Сокіл»  Білики  та «Біличанка»  Білики, «ДМК» Дніпродзержинськ та ЗОШ № 2  Кобеляки серед дівчат.

В зв’язку з погодними умовами команда «Ветеран» Кременчук не змогла дістатися до місця проведення змагань, всі інші учасники не зважаючи на низьку температуру вчасно і без ускладнень прибули на змагання. Перша гра відбулася між командами «Ветеран»  Полтава та «Колос» Кобеляки і перемогли досвідченіші 2:0 на користь полтавчан. В другій грі наші земляки ветерани впевнено перемогли 2: 0 дніпродзержинський «Прометей», а наші молоді волейболісти поступилися дніпропетровському «Дніпроспортсервісу» 0: 2, так нічим і не змогли відповісти на впевнені дії гостей в нападі та надійну гру в захисті. В матчі за третє місце зустрічалися представники сусідньої Дніпропетровщини, сусіднє дербі завжди принципове то й ця зустріч не стала винятком. В запеклій боротьбі перемогу святкував дніпропетровський «Дніпроспортсервіс» 2:1 над дніпродзержинським «Прометеєм». В більшій мірі завдяки впевненим діям свого лідера Юрія Білоуса, до речі визнаного кращим гравцем турніру і що відрадно нашим земляком. Він закінчував Кобеляцьку школу інтернат в 1977 році і тренувався під керівництвом відомого педагога любителя волейболу – Заїки Анатолія Андрійовича. Перед фінальною зустріччю турніру в товариському матчі зустрічалися команди «Колос» Кобеляки – «ДМК» Дніпродзержинськ, за шаленої підтримки багаточисельної армії вболівальників, як кобелячан так і дніпродзержиніців обидві команди продемонстрували сучасний волейбол. Потужний напад, надійний захист,чисельні комбінації тримали в напрузі як гравців так і вболівальників в розіграшах очок в усіх трьох партіях. Про що свідчить і рахунок 2: 1 ( 24 : 26; 25: 22; 16:14) на користь «Колоса». В фінальному матчі турніру, як і рік тому зустрілися  «Ветеран» Кобеляки – «Ветеран» Полтава, наші земляки були знову сильніші, впевнено здолавши більш досвідченіших суперників полтавчан 2: 0 другий рік поспіль стають переможцями турніру в такому складі Ярошенко О., Проценко С., Золотухін О., Шкраєв А., Теркун С., Костиря В., Лебедєв В., Білаш І., Гузченко Р. Рік спорту крокує по Кобеляцькій землі.