Засідання колегії РДА

30 листопада голова районної ради Володимир Кішінський взяв участь у розширеному засідання колегії Кобеляцької районної державної адміністрації.

На початку роботи засідання керівники району вручили Подяки Полтавської обласної державної адміністрації Бутенківському сільському голові Миколі Скрильнику, Канавському сільському голові Сергію Гнатенку та заступнику бухгалтера ПСП «Колос» Надії Марченко за вагомий особистий внесок в організацію оздоровлення та відпочинку дітей Полтавської області у 2015 році.

Далі присутні заслухали інформацію виконуючої обов’язки начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталії Пивовар про підсумки роботи агропромислового комплексу в 2015 році. У своєму виступі Наталія Пивовар наголосила, що 2015 рік був найкращим по урожайності за останні 11 років, високих результатів аграрії досягли у збиранні кукурудзи, соняшнику, сої.

Про хід виконання районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки за 10 місяців 2015 року – доповідали завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Валерій Сєргєєв та начальник Кобеляцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Володимир Федан.

В ході обговорення, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко наголосила на актуальності питання врегулювання закупівельної ціни на молоко, рекомендувала проводити моніторинг стану посіву цукрового буряку в районі та відновлення роботи ВП «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ АФ «Добробут», доручила підготувати список господарств із зазначенням розміру виплаченої орендної плати за земельні частки (паї).

Звернула увагу на необхідності активізації роботи з неповнолітніми, засудженими до покарань без позбавлення волі, проведення за їхньою участю семінарів, засідань «круглих» столів, вказала не неефективність проведення на даний час профілактичних рейдів по місцях дозвілля молоді. У зв’язку з цим, запропонувала активізувати роботу спільно з батьками, вчителями, представниками поліції, громадськістю щодо недопущення росту злочинності серед молоді та неповнолітніх.

По закінченню колегії Таміла Шевченко доручила провести в загальноосвітніх навчальних закладах заходи до Дня Збройних Сил України за участю учасників антитерористичної операції.