Заходи до Дня Перемоги

Підготовка до свят

29 квітня голова районної ради Юрій Тагадюк взяв участь у засіданні оргкомітету по підготовці заходів до 68-ї річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Кобеляцький район готується на високому рівні відзначити річницю Великої Перемоги. Створено склад організаційного комітету щодо відзначення цієї дати та затверджено план заходів.

Основною метою заходів – виховання у молоді шанобливого ставлення до історії Батьківщини, до її героїчного минулого. У загальноосвітніх навчальних закладах відбудуться зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Також заходами передбачено закінчення впорядкування братських могил на території всього Кобеляцького району.

На 8 травня заплановано перепоховання останків воїнів часів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., які були знайдені на території Світлогірської сільської ради.

9 Травня буде сформована колона, яка  урочистою ходою підійде до меморіалу «Братські могили», де учасники зібрання вшанують пам’ять полеглих воїнів хвилиною мовчання та покладанням гірлянд і квітів до меморіального комплексу. Далі колона крокуватиме на міське кладовище, де будуть продовжуватися урочистості.