Щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації

21 квітня відбулася щотижнева нарада під головуванням голови Кобеляцької районної державної адміністрації Таміли Шевченко за участю голови районної ради Василя Мирошнеченка, його заступника Ганни Кондратьєвої, керівників установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Апаратну нараду було розпочато з представлення новопризначеного складу  районної державної адміністрації. Посаду першого заступника голови райдержадміністрації обійняла Жанна Шевцова, заступником знову став Олександр Шуліка, керівником апарату райдержадміністрації призначено Віру Олєйнікову. Потому перейшли до розгляду питань порядку денного наради. Про стан  виплати заробітної плати  та стан розрахунків за енергоносії  установами і організаціями, що фінансуються з районного бюджету за І квартал 2015 року, інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко. За його словами, видатки загального фонду районного бюджету з урахуванням міжбюджетних трансфертів за І квартал 2015 року освоєно у сумі 37 млн. 133,1 тис. грн., або 91 % до уточненого плану на звітний період. У порівнянні з минулорічним показником, видатків проведено на 2 млн. 579,9 тис. грн. більше. Фінансування установ районного бюджету по галузях бюджетної сфери проведено за наступними напрямками: на  освіту використано кошти в сумі – 12 млн. 2,1 тис. грн., з яких на заробітну плату з нарахуваннями спрямовано  9 млн. 805,8 тис. грн. або 81,7%, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв  1 млн. 981,4 тис. грн.  (16,5%); на  охорону здоров’я – 6 млн. 44,7 тис. грн., з них на оплату праці  5 млн. 5,8 тис. грн. (82,8%), на оплату за спожиті енергоносії 883,7 тис. грн. (14,6%); соціальний захист  та соціальне   забезпечення – 15 млн. 741,6 тис. грн., в тому числі на заробітну плату – 920,0 тис. грн. (5,8%); на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 20,3 тис. грн.; на галузь "Культура і мистецтво" – 2 млн. 135,9 тис. грн., з яких на оплату праці з нарахуваннями – 1 млн. 790,9 тис. грн. (83,8%), на енергоносії – 300,9 тис. грн. (14,1%); на фізичну культуру і спорт спрямовано – 365,7 тис. грн., з них на оплату праці – 282,7 тис. грн., оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 67,9 тис. грн.; органи місцевого самоврядування – 308,0 тис. грн., з них на оплату праці з нарахуваннями – 272,0 тис. грн. (88,3%), на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 28,1 тис. грн. (9,1%); природоохоронні заходи – 156,3 тис. грн., інші видатки (трудовий архів) – 39,4 тис. грн.

Фінансування установ та заходів проводилось відповідно до затверджених показників районного бюджету та помісячного розпису асигнувань бюджету.

З метою своєчасної виплати заробітної плати та проведення оплати за спожиті бюджетними установами енергоносії і комунальні послуги  по районному бюджету, фінансовим управлінням  райдержадміністрації у березні місяці  було підготовлено документи на отримання позички для покриття тимчасових касових розривів, що виникають у процесі виконання бюджету, в управлінні Державної казначейської служби України у Кобеляцькому районі. В результаті проведеної роботи станом на 01.04.2015 року отримано і повернено позичку у сумі 514,3 тис. грн. та профінансовано заробітну плату з нарахуваннями в повному обсязі. Відповідно кредиторська заборгованість працівникам бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів районного бюджету по оплаті праці на кінець звітного періоду відсутня.

Про організацію та виконання практичних заходів з посилення охорони рибних запасів при проведенні акції «Нерест 2015» мову вів завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Валерій Сєргєєв. Він повідомив, що у Ворсклянській затоці розташоване найпотужніше в межах Дніпродзержинського водосховища нерестилище риб, яке забезпечує відтворення водних живих ресурсів даної водойми, нерестилище входить у межі створеного за ініціативи районної ради регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський», водне плесо якого становить майже 18 000 га. Питання щодо охорони та збереження водних живих ресурсів для району надзвичайно актуальне.

З метою охорони та збереження водних живих ресурсів 30.03 2015 року за участі районної ради, представників правоохоронних та природоохоронних органів, при заступнику голови райдержадміністрації проведено нараду по питанню заборони промислового та любительського рибальства та удосконалення заходів боротьби з браконьєрством і виявленні каналів збуту риби приватними особами при проведенні акції «Нерест 2015».

Головою райдержадміністрації 31.03.2015 року затверджено план заходів по проведенню спільних дій природоохоронних та правоохоронних служб щодо посилення контролю за охороною рибних запасів в період нересту риби 2015 року, який погоджено з усіма службами району причетними до акції «Нерест 2015». Відповідно до даного плану створено районний штаб по проведенню двомісячника охорони рибних запасів у період нересту риби, розроблено та затверджено графік спільних рейдів правоохоронними та природоохоронними службами району.   

У 2015 році приймають участь в роботі по забезпеченню охорони рибних запасів району у нерестовий період Кобеляцький РВ УМВС України в Полтавській області, інспектори «Полтаврибоохорона», інспектори служби державної охорони РЛП «Нижньоворсклянський», представники державної ветеринарної медицини району, взвод для обслуговування стаціонарного поста №2 роти ДПС ДАІ, козацьке об’єднання «ВОВК», єгеря мисливських господарств району,  громадські інспектори.

В період з 01.04. по 17.04.2015 року проведено 17  спільних рейдів.  За їх участі складено 30  адмінпротоколів (ст.85 ч.4-12, 85 ч.3-5, 88 ч.1-2, 91-10, 107-1), та 12 актів на вилучення без господарських сіток, відкрито одне кримінальне провадження на мешканця с.Підгора (ст. 249 ККУ), вилучено 3471 метрів сіток, 291,5 кілограм риби. Водним живим ресурсам завдано збитків близько 40 тис. грн.

Координацію заходів щодо забезпечення виконання природоохоронної акції «Нерест 2015» здійснює  райдержадміністрація та районна рада.

Про нові стандарти надання реєстраційних послуг Міністерством юстиції України в режимі онлайн-сервіс доповіла начальник Кобеляцького районного управління юстиції Надія Коваленко.

По закінченню наради головою райдержадміністрації Тамілою Шевченко дано відповідні доручення.