Розширене засідання колегії

Розширене засідання колегії райдержадміністрації

20 жовтня заступник голови Кобеляцької районної ради Ганна Кондратьєва взяла участь у розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації.

Основне питання – підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету Кобеляцького району за 9 місяців 2014 року, з якого інформували завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Микола Тюпка та начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко.

Андрій Дацко ознайомив про стан фінансування закладів освіти, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я та ін., утримання яких здійснюється за рахунок районного бюджету. Повідомив, що зведений бюджет району виконано на 103 відсотки, а районний лише на 93,1 %.

Микола Тюпка повідомив, що для покращення показників економічного і соціального розвитку району необхідно проаналізувати причини виникнення проблем та визначити шляхи їх усунення.

Виконуюча обов’язки начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Оксана Волошко підвела підсумки підготовки до проведення виборчої кампанії у Кобеляцькому районі.

Також, члени колегії заслухали підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2014 року, з даного питання присутніх інформувала начальник відділу документообігу, контролю та розгляду звернень громадян апарату райдержадміністрації Оксана Усенко.

По закінченню колегії були прийняті відповідні доручення.