Вітання учвсникам аварії на ЧАЕС

  Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року відбулася одна з найбільших аварій на атомних електростанціях — аварія на Чорнобильській АЕС. 10 листопада 2006 року Указом Президента України було засновано пам’ятну дату — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначають 14 грудня.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення   величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС.

Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Ми не маємо права забувати про самопожертву «чорнобильців»-ліквідаторів, які пройшли через усі кола ядерного пекла.

14 грудня голова районної ради Юрій Тагадюк, голова районної державної адміністрації Анатолій Таранушич взяли участь у заходах з нагоди  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У своїх промовах керівники району наголосили на тому, що всі ліквідатори аварії, рятуючи    людей від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

В рамках урочистостей відбулися покладання квітів до пам’ятного знаку «Тим,   хто врятував світ від наслідків Чорнобильської катастрофи», нагородження учасників ліквідації медаллю «За мужність» та виступи учасників художньої самодіяльності міста.