Оздоровлення дітей у 2015 році

22 січня виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Павло Мудрак провів засідання районного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Участь у роботі штабу взяли заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль Н. та керівники установ, організацій, які залученні до проведення оздоровчої кампанії в районі.

На засіданні штабу присутні розглянули питання: про стан підготовки до проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року та готовність дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ромашка» смт. Білики до літнього періоду 2015 року; заслухали інформації про кількість оздоровлених дітей, які потребують соціального захисту та підтримки віком від 7 до 17 років в санаторних закладах за 2014 року.

У результаті обговорення було прийнято рішення найближчим часом розробити та подати на розгляд депутатам районної ради проект районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки.