Апаратна нарада

Апаратна у голови райдержадміністрації.

13 жовтня заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва взяла участь у щотижневій апаратній нараді при голові районної державної адміністрації.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко ознайомив присутніх із станом виплати заробітної плати та стану розрахунків за енергоносії установами та організаціями району, що фінансуються з районного бюджету за 9 місяців. Повідомив, що станом на 01.10.2014 року по податках і зборах районний бюджет виконано лише на 93,5 %, що нижче минулорічного за цей же період, на 1 млн. 98 тис.грн.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак проінформувала про роботу галузі тваринництва за підсумками 9 місяців та стан готовності до зимово-стійлового утримання худоби. У своєму виступі Тетяна Андріївна наголосила, що станом на 01 жовтня у сільськогосподарських підприємствах району зменшилося поголів’я ВРХ на 65 голів і становить 2459. Також складним залишається збереження у районі овець відомої «Сокільської» породи. Поголів’я овець у районі становили лише 129, причиною зменшення є знецінення продукції вівчарства, що робить утримання тварин збитковим. Наголосила, що тваринницька галузь повністю готова до зимового періоду, в господарствах створені належні умови для утримання тварин.

По закінченню апаратної наради були дані відповідні доручення та рекомендації щодо дотримання суворого контролю за здійсненням виплат заробітної плати працівникам бюджетних установ та розрахунками за енергоносії в межах коштів, передбачених кошторисами і помісячними планами асигнувань, та про вжиття заходів щодо нарощення пологів'я худоби у районі.