26.01.2015

26 січня заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва взяла участь у щотижневій апаратній нараді, яку провів виконуючий обв'язки голови райдержадміністрації Павло Мудрак.

Розпочалася апаратна нарада хвилиною мовчання за мирними жителями, які загинули 24 січня 2015 року під час теракту у місті Маріуполь.

Перше питання, яке заслухали присутні – організація перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування в Кобеляцькому районі. По даному питанню доповіла завідувач сектору розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ірина Броховецька.

Головний лікар комунального закладу «Кобеляцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Лобов Коломієць та заступник головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні Людмила Глова проінформували про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у Кобеляцькому районі.

Підбиваючи підсумки, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Павло Мудрак запропонував активізувати роботу з метою легалізації перевізників, які здійснюють перевезення в районі, в тому числі на маршруті Кобеляки – Бутенки. Рекомендував оприлюднити в районній газеті «Колос» матеріал про здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах району, в тому числі пільгових; продовжити проведення санітарно-просвітницької роботи по профілактиці захворюваності на грип та ГРВІ та доручив керівникам лікувальних закладів провести моніторинг потреби забезпечення вакциною для проведення щеплень людей із групи ризику на епідсезон 2015 року.