Зустріч з народним депутатом

Об’їзній дорозі бути.

9 квітня відбулася зустр іч народного депутата України по Карлівському виборчому округу № 149 Олексія Лелюка з активом Кобеляцького району. У нараді по питанню будівництва автомобільної дороги державного значення Р-52 Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка в обхід міста Кобеляки взяли участь голова районної ради Юрій Тагадюк, голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, депутат Полтавської обласної ради Петро Маник, міський голова Олександр Ісип, голови місцевих рад, керівники установ району та представники засобів масової інформації.

Питання об’їзної дороги неодноразово піднімалося керівниками району. Українським державним інститутом з проектування об’єктів дорожнього господарства розроблений проект будівництва автомобільної дороги та внесено зміни до проекту. Але у зв’язку з проведенням в Україні “Євро-2012” будівництво дороги було відкладено у часі.

Ініціатором відновлення будівництва об’їзної дороги виступив депутат Верховної Ради України Олексій Лелюк, який повідомив, що готовий посприяти відновленню вищевказаних робіт.

Юрій Тагадюк та Анатолій Таранушич подякували народному депутату за співпрацю у вирішенні суспільно важливих проектів, висловили сподівання, що завдяки допомозі Олексія Лелюка будівництво дороги буде втілено в життя за 2-3 роки.

По закінченню наради було вирішено розробити план дій з урахуванням думки громадськості, визначити етапи роботи, відповідальних виконавців та терміни виконання робіт. Основним завдання на початковому етапі робіт є прискорення оформлення документів, щоб при формуванні бюджету України на 2014 рік були передбачені кошти на виконання будівельних робіт. Також було вирішено щомісячно проводити робочі наради з даного питання з залученням фахівців та інформувати населення Кобеляцького району через засоби масової інформації.

До відома: дорога І категорії в чотири смуги, протяжність якої по території району 11,7 км., вартість робіт 600 млн.грн.