Збори громади

Дитячому садку у Василівці бути

8 серпня відбулася сходка громадян села Василівка у якій взяли участь голова районної ради Юрій Тагадюк, Василівський сільський голова Микола Блискун, заступник голови районної державної адміністрації Валерій Буряк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль, депутат районної ради Микола Гергенкоп та мешканці села.

Основне питання по якому зібралася громадськість села – це відновлення роботи дошкільного навчального закладу.

Голова районної ради Юрій Тагадюк наголосив, що одне з пріоритетних державних завдань – розширення мережі дошкільного виховання, створення умов для всебічного розвитку кожної дитини, а ініціатива громади є запорукою розвитку соціальної сфери у кожному населеному пункті.

Також Юрій Іванович повідомив, що протягом 2,5 років на території Кобеляцького району за тісної співпраці з територіальними громадами вдалося відновити роботу 6 дошкільних закладів, до кінця поточного року спільними зусиллями планується відновити ще 2 дитячих садочки.

Також голова районної ради зауважив, що лише жителям села вирішувати, що найголовніше для громади: відкриття дошкільного закладу, відновлення водопостачання чи вуличного освітлення, адже на сьогодні ці питання є також актуальними.

Обговоривши та зваживши всі «за» і «проти» територіальна громада села Василівка вирішила: дитячому садку у 2013 році бути.