Збори Асоціації сільських голів

Обговорення питання об’єднання громад триває.

15 квітня відбулися чергові Збори Кобеляцького районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, у роботі яких взяли участь 22 її члени, голова та заступник голови районної ради, голова райдержадміністрації, голови фракцій районної ради.

Заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва проінформувала присутніх про роботу ініціативної групи по впровадженню рекомендацій Зборів Кобеляцького районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських, селищних рад від 25.03.15р. щодо відстоювання спільних інтересів територіальних громад Кобеляцького району та збереження Кобеляцького району як адміністративно-територіальної одиниці в межах Полтавської області. Зокрема, повідомила, що 03 квітня відбулася тридцять п’ята позачергова сесія районної ради, на якій прийнято Звернення депутатів районної ради шостого скликання щодо збереження Кобеляцького району як адміністративно-територіальної одиниці в межах Полтавської області. Дане Звернення направлено в обласну раду та обласну державну адміністрацію, Президенту України, у Верховну Раду України, народним депутатам України від Полтавської області. В районній газеті «Колос», тижневику «Ехо», на сайті районної ради розміщено інформацію про сесію, опубліковано Звернення. Повідомила також, що планується проведення Віче в Кобеляцькому районі, з метою донесення думки громади до керівництва країни. Закликала сільських голів проявляти ініціативу, проводити сходки, роз’яснювати жителям необхідність відстоювання інтересів району та об’єднання громад.

Сільські голови та голови фракцій районної ради взяли активну участь в обговоренні питання реформування, об’єднання громад, визначення плану дій. Говорили і про проблеми автобусного сполучення, стан доріг, надання медичних та інших послуг населенню.

Прийнято рішення зборів Кобеляцького районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад розробити графіки проведення громадських слухань в кожній сільській раді за участю керівників району, депутатів районної ради; провести сесії сільських рад, рішення яких надати в районну раду; кожній сільській раді проводити роботу по варіантах об’єднання громад та направити пропозиції в районну раду для формування загальних пропозицій по району.