Засвіти свою зірку – 2016

«Засвіти свою зірку -2016»

6 травня у будинку культури та дозвілля відбулося районне свято вшанування обдарованих дітей «Засвіти свою зірку -2016».

Молоду творчу еліту району прийшли привітати голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, перший заступник голови районної державної адміністрації Жанна Шевцова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Коваль, учнівська молодь.

За високі досягнення в інтелектуальних конкурсах, особистий внесок у піднесення іміджу освіти Кобеляцького району та з нагоди свята вшанування обдарованих дітей «Засвіти свою зірку-2016» керівники району вручили відзнаки районної державної адміністрації та районної ради призерам, переможцям олімпіад з різних предметів, творчо обдарованим дітям, юним спортсменам, пошуковцям, туристам-краєзнавцям Кобеляччини, а їх наставникам – подяки за досягнуті успіхи у навчанні і вихованні учнівської молоді.

На завершення заходу гуртківці будинку дитячої та юнацької творчості, учні загальноосвітніх шкіл району подарували концертну програму учасникам заходу.