Засідання з питань охорони здоров"я та соціального захисту населення

Підготовка до опалювального сезону лікувальних закладів району

9 жовтня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, яке провів голова комісії Іван Супруненко.

Участь у роботі комісії взяли голова районної ради Василь Мирошнеченко, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, представники ветеранських організацій району, міста та акредитованих засобів масової інформації.

Депутати розглянули підготовку до опалювального сезону та забезпечення продуктами харчування харчоблоків лікувальних закладів району. По цих питаннях доповідали головні лікарі Кобеляцької центральної районної лікарні Володимир Казирод та комунального закладу «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любов Коломієць.

Керівники лікувальних закладів детально інформували присутніх про проведену роботу з підготовки до осінньо-зимового періоду на 2015-2016 роки.

Розгляду питання забезпечення продуктами харчування харчоблоку Кобеляцької центральної районної лікарні передувала інформація голови профільної постійної комісії Івана Супруненка про те, що відсутні продукти для харчування хворих даного лікувального закладу.

У свою чергу головний лікар Кобеляцької районної лікарні Володимир Казирод заперечив даний факт і запропонував відвідати харчоблок та склади лікувального закладу. Для того, щоб спростувати або підтвердити дані інформації члени постійної комісії вирішили виїхати на місце та з’ясувати суть справи.

Після огляду харчоблоку та складів депутати переконалися в тому, що лікувальний заклад у повній мірі забезпечений продуктами харчування.