Засідання при РДА

26 вересня заступник голови Кобеляцької районної ради Ганна Кабак взяла участь у роботі спільного засідання ради з питань молодіжної політики та Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім"ї  при районній державній адміністрації.

Провів засідання перший заступник голови райдержадміністрації Павло Мудрак. Участь у роботі також взяли представники управлінь та відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району, правоохоронних органів та засобів масової інформації.

У ході засідання присутні заслухали та обговорили ряд питань, серед яких: розвиток учнівського самоврядування в загальноосвітніх школах міста Кобеляки; надання послуг з профорієнтації учням загальноосвітніх закладів відповідно до потреб ринку праці; виявлення фактів порушень чинного законодавства в частині незаконного продажу неповнолітніми алкогольних напоїв та тютюнових виробів; роботу із сім’ями різних категорій в напрямку забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та інші.

По закінченню засідання були прийняті відповідні рішення.