засідання постійних комісій ради

18 грудня під головуванням Володимира Дриги відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій; з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування; з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення; з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ.

У ході засідання комісії депутати розглянули та підтримали питання «Про затвердження Програми правової освіти населення Кобеляцького району на 2016 – 2020 роки», «Про затвердження Програми підтримки діяльності ради Кобеляцької районної організації ветеранів на 2016 – 2020 роки», «Про затвердження Програми фінансової підтримки регіональ

ного ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки», «Про внесення змін до районної Програми діяльності та утримання районного трудового архіву Кобеляцького району на 2015 – 2017 роки», «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2016 рік».

Комісії схвалили та рекомендували внести на розгляд чергового пленарного засідання питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площами 16,2172 га та 17,5098 га, наданих в оренду громадянину Олексієнку Олександру Григоровичу для ведення фермерського господарства на території Комендантівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.

Також депутати розглянули та підтримали питання «Про районний бюджет на 2016 рік». Відповідно до проекту рішення,  обсяг доходів загального фонду на 2016 рік складає 32 млн. 661,8  тис. грн. Субвенції на реалізацію державних програм  соціального захисту населення становлять  83 млн. 759,1 тис. грн., що на 25 млн. 571,7 тис. грн. більше минулого року. Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 42 млн. 216,2 тис. грн., медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 26 млн. 364,7 тис.грн. Видатки районного бюджету на 2016 рік плануються в обсязі 191 млн. 236,2 тис. грн. Проектом бюджету встановлено обсяг резервного фонду районного бюджету в сумі 70,0 тис. грн.

По закінченню засідання постійна комісія з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій розглянула питання про вибори заступника голови постійної комісії. Депутати одноголосно підтримали кандидатуру Володимира Жукова.

Потому відбулося засідання Президії районної ради, на якому її члени погодили внесення додаткових питань на розгляд третього плена