Засідання комісій до чергової сесії

31 липня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, з питань екології та раціонального природокористування і президії районної ради.

Провів засідання голова бюджетної комісії Володимир Вовк. Участь у роботі взяли голова районної ради Василь Мирошнеченко, заступник голови районної ради Ганна Кабак, заступник голови райдержадміністрації Олександр Шуліка, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, питання яких було внесено до порядку денного засідання.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко ознайомив членів постійних комісій з проектами рішень по виконанню районного бюджету за І квартал і І півріччя та внесенню змін до показників районного бюджету на 2014 року.

Головні лікарі Кобеляцької центральної районної лікарні та комунального закладу "Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги" Іван Супруненко і Любов Коломієць прозвітувались про фінансово-господарську діяльність лікувальних установ.

Також депутати розглянули ряд майнових питань, серед яких внесення змін до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Кобеляцького району та внесення змін про порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кобеляцького району та Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад та типових договорів оренди.

Питання "Про передачу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області на баланс Управління праці та соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації" та "Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27 березня 2012 року № 5 "Про затвердження районної Програми діяльності районного трудового архіву Кобеляцького району на 2012-2014 роки" члени профільної постійної комісії вирішили не вносити їх до проекту порядку денного тридцятої сесії районної ради шостого скликання залишивши їх на доопрацювання.

Додатково було внесено питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 34,1000 га, наданої в оренду гр. Лєєпі В. І. для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради.