Засідання комісій до 31 сесії

03 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, з питань освіти, культури, молодіжної політики, туризму, спорту, інформаційної сфери та Президії районної ради, яке очолив голова бюджетної комісії Володимир Вовк.

Участь у роботі постійних комісій взяли голова районної ради Василь Мирошнеченко, голова районної державної адміністрації Іван Терновий, заступник голови районної ради Ганна Кабак, голови постійних комісій, керівники фракцій у районній раді, прокурор району Вадим Кохно, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Розглядаючи питання «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік» начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко повідомив про збільшення обсягів субвенції із загального фонду бюджетів сільських рад на суму 302 227 грн. а саме: на завершення капітального ремонту будівлі спортивного залу Білицької загальноосвітньої школи № 1 І – ІІІ ст. та на капітальний ремонт приміщення Білицької лікарні і придбання котла під тверде (від Білицької селищної ради);

На підвіз учнів до шкіл району – 28 034 грн. (від Кіровської і Світлогірської сільських рад).

Збільшенено обсяги субвенції із бюджету розвитку спеціального фонду бюджету Бутенківської сільської ради на суму 337 000 грн., а саме: на капітальний ремонт Бережнівського ФАПу у сумі 217 000 грн. та на забезпечення житлом працівників Бутенківської АЗПСМ у сумі 120 000 грн.

Також збільшено обсяги субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у сумі 42 100 грн. на проведення виборів селищного голови Білицької селищної ради.

З метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів запропонуовано внести зміни по КФК 090407 «Компенсація населенню додаткових виплат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»

Члени постійних комісій районної ради заслухали головного редактора районної газети «Колос» Наталію Пузину «Про виконання Програми розвитку районних засобів масової інформації на 2010-2014 роки».

Депутати розглянули також ряд інших питань, серед яких: затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області в новій редакції; внесення змін до Статуту редакції Кобеляцької районної газети «Колос» та затвердження у новій редакції Статут Кобеляцької центральної районної лікарні та інші.

Активну участь у обговоренні питань порядку денного засідання взяли депутати Володимир Струк, Дмитро Омеляненко, Володимир Жуков, Анатолій Таранушич та Володимир Білоусько.

По закінченню засідання члени президії погодили всі питання, які планується внести до проекту порядку денного тридцять першої сесії районної ради та затвердили секретаріат і лічильну комісію.