Заходи з нагоди 90-річчя Кобеляцького району та 210 річчя Кобеляцького повіту

Змагались юні богатирі.

14 квітня у спортивному комплексі «Іскра» відбулися обласні відкриті юнацькі змагання «Богатирські ігри», присвячені 90-ій річниці утворення Кобеляцького району, у яких взяли участь представники шести команд: Кобеляцької дитячої юнацької спортивної школи, сіл. Підгора, Бутенки, міст Хорол, Лубни та смт. Козельщина.

Змагання включали в себе п’ять видів. У першому виді змагань «Народний жим штанги» 1 місце здобула команда з м. Хорол, 2 місце – команда з м. Лубни, 3 – Кобеляцька ДЮСШ.

По другому виду змагань – «перенесення ваги» 1 місце – посіла команда з м. Хорол, 2 місце зайняла Кобеляцька ДЮСШ, 3 місце – команда з с.Бутенки.

У третьому конкурсі «Підіймання колоди» 1 місце знову здобули силачі м. Хорол, 2 місце- кобеляцькі спортсмени, 3 місце – бутенківські юнаки.

Четвертим видом змагання була вправа «Вправний шиномонтажник», де 1 місце – зайняли юні богариті з с. Бутенки, 2 місце – смт. Козельщина, 3 місце – м. Хорол.

П’ятий конкурс був самий цікавий – це перетягування канату. Якщо третє місце визначилося без напруженої боротьби, і його зайняла команда з села Бутенки, то за 1 місце було проведено дві фінальних схватки між Кобеляцькою ДЮСШ та м. Хоролом, де перемогу отримали кобелячани.

За підсуком змагань перше місце завоювали хлопці з міста Хорола, 2 місце – Кобеляцька дитяча юнацька спортивна школа, а 3 місце – спортсмени з с. Бутенки. Представляли кобеляцьку команду: Олег Короп, Анатолій Кіптілий, Роман Заїка, Владислав Моргун та Олег Шкрамко, а готував богатирів до змагань Роман Горбенко.

Всі учасники змагань, які зайняли призові місця були нагороджені грамотами та медалями, а команди – кубками.