захід

28 березня 2017 року Рада Кобеляцької районної організації ветеранів України відсвяткувала 30-річчя з дня свого заснування

До урочистого пленуму приєдналися голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, працівники районних служб, голови місцевих рад, громадськість, представники районних засобів масової інформації.

30 років тому, а саме в 1987 році, було засновано районну організацію ветеранів, яка з часу свого заснування і до сьогодні залишається однією з найпотужніших громадських сил, яка об’єднує навколо себе людей поважного віку незалежно від їх поглядів чи вподобань.

З вітальним словом і найкращими побажаннями до найповажніших людей звернулися очільники району, подякували їм за міцний і надійний фундамент, закладений на теренах Кобеляччини, який примножується завдяки мудрості й виваженості ветеранів.

У своєму виступі голова Ради Кобеляцької районної організації ветеранів України Григорій Олексійович Кіян, який вчетверте обраний головою, дякував керівникам району за співпрацю, підбивав підсумки роботи організації й налаштовував однодумців на подальшу плідну роботу.

Хвилиною мовчання, покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків вшановано ветеранів – земляків, учасників бойових дій, які відійшли за межу вічності.

Почесною грамотою та нагрудним знаком Полтавської обласної ради нагороджено голову Кобеляцької міської організації ветеранів Олександра Даниловича Живулька.

Грамотою Полтавської обласної ради нагороджено: голову Ради Кобеляцької районної організації ветеранів України Григорія Олексійовича Кіяна, голову районної громадської організації органів місцевого самоврядування та державної служби «Ветеранська дружба» Раїсу Антонівну Бобошко.

Продовженням вітання стало вручення грамот районної державної адміністрації, районної ради та Ради ветеранів головам первинних ветеранських організацій району.

За тісну співпрацю та підтримку подяками Ради Кобеляцької районної організації ветеранів відзначено очільників району, керівників районних організацій та установ.

Святкова зустріч була наповнена виступами народного аматорського хору «Ветеран», вихованців районного будинку дитячої та юнацької творчості імені М. Касьяна та солістів районного центру культури і дозвілля, які створили невимушену родинну атмосферу в залі.

Дипломом Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено народний аматорський хор «Ветеран» за зайняте І місце на фестивалі серед ветеранських хорів Полтавщини.

По закінченню заходу запашним короваєм радо частували ветеранів та всіх присутніх.

Джерело: web-сайт Кобеляцької РДА