Ювіляр

Відзначали 75-річчя Олексію Жуку

05 листопада 2017 року з ініціативи Кобеляцької районної ради, за підтримки Білицької селищної ради, ДСТ «Колос» та відділу освіти райдержадміністрації в селищі Білики на спортивному майданчику опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» відбувся футбольний турнір, приурочений 75-річчю від дня народження Почесного жителя селища Білики, ветерана освіти та спорту, тренера по футболу Жука Олексія Григоровича.

Участь у заході взяли голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, Білицький селищний голова Юрій Латиш, заступник селищного голови Сергій Петров, заступник директора опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1» Марина Барбі, голова РО ДСТ «Колос» Віталій Детюк.

Футбольний турнір розпочався з вітань та подарунків для ювіляра Олексія Григоровича Жука. Насамперед голова районної ради Володимир Кішінський вручив Почесну грамоту Полтавської обласної ради та спільну грамоту Кобеляцької районної ради та райдержадміністрації. Білицький селищний голова Юрій Латиш вручив Подяку та подарував футбольну форму з написом «Жук 75», а голова РО ДСТ «Колос» Віталій Детюк – ювілейну медаль. Але найкращим подарунком для Олексія Григоровича став футбольний турнір, який був йому подарований організаторами заходу. 

Про участь у турнірі заявили шість команд: команда «Педагог» (учителі фізкультури та викладачі ДЮСШ), «Інструктори» (інструктори по спорту ДСТ «Колос»), «Ветеран» (ветерани футболу селища Білики та села Жуки), «Сокіл» (селище Білики), «Жуки» (село Жуки) та «Сокіл-98» (команда вихованців ювіляра).

За попереднім жеребкуванням команди  були розподілені на дві групи. Перша: «Сокіл» (Білики), «Сокіл – 98» (Білики), «Жуки» (Жуки) та друга: «Ветеран» (Жуки + Білики), «Інструктори» (інструктори по спорту району), «Педагоги» (педагоги ДЮСШ).

У ході змагань за третє місце змагалися команди «Інструктори» та «Сокіл», де сильнішими виявилися гравці команди «Сокіл», здобувши перемогу з рахунком 2:0.

За кубок турніру змагалися дві команди «Сокіл – 98» та «Педагоги». Перемогу з рахунком 3:0 святкували вихованці ювіляра, тобто команда «Сокіл – 98». 

До речі, Вадим Таранушич та Владислав Корнієнко, які є гравцями команди «Сокіл-98», тренером яких є Олексій Григорович Жук, входять до складу прем’єр-ліги України з футболу U19 та грають за команди «Ворскла» Полтава (Вадим Таранушич) та «Сталь» Кам’янське (Владислав Корнієнко).

На завершення футбольного турніру Олексій Жук вручив кубок чемпіона та нагородив кращих гравців турніру: Романа Мілька у номінації «кращий воротар», Станіслава Кішінського – «кращий захисник», Євгена Жмудя – «кращий нападник» та Вадима Таранушича – «кращий гравець».