ювілей

Дмитру Срібному святкували 65 років

10 листопада у Кобеляцькому музеї літератури та мистецтва імені Олексія Кулика відбувся творчий вечір, присвячений 65-річчю талановитої та творчої людини, жителя міста Кобеляки – Дмитра Кириловича Срібного.

У приміщенні музею зібралися рідні, друзі, знайомі та пошановувачі таланту нашого земляка.

На початку заходу директор музею Тетяна Чешко розповіла біографію ювіляра, зупиняючись на цікавих моментах його життя. Наголосила, що більше двадцяти років Дмитро Кирилович пропрацював на різних посадах, пройшовши всі щаблі кар’єрного росту у районному відділі культури, активно брав участь у виступах аматорського народного театру, зігравши понад п’ятдесят ролей.

До речі, ювіляр і досі продовжує грати у театрі на громадських засадах. І у свій день народження спільно з учасниками театру районного будинку культури та дозвілля подарував присутнім подарунок – уривок із водевіля за мотивами Антона Велисовського «Бувальщина», в якому він зіграв роль паламаря. Всі присутні бурхливими оплесками дякували Дмитру Срібному за його неперевершену акторську гру.

Цього дня було багато подарунків та звучали слова вітань на адресу ювіляра від завідувача сектору культури і туризму Кобеляцької райдержадміністрації Марії Кириченко, керуючої справами виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Зої Масич, директорів літературно-меморіального музею-садиби Олеся Гончара Тетяни Бондаревської та Кобеляцького музею літератури та мистецтва Тетяни Чешко, директорів Кобеляцької і Білицької дитячих музичних шкіл Олександра Скляренка та Любові Бакшанської, заступника директора центральної бібліотечної системи Кобеляцького району Наталії Галенкіної, голови громадської організації «Літератор» Леоніда Митька, рідних ювіляра та колишніх працівників культури, які мали змогу працювати з Дмитром Кириловичем. А місцевий художник та поет Сергій Коломієць подарував імениннику власний вірш.

Окрім того, музичні вітання були подаровані всім присутнім від художніх колективів сектору культури і туризму райдержадміністрації, районного центру культури і дозвілля, Кобеляцької музичної школи та ветеранів сцени.

Незабутньою та теплою була творча зустріч з талановитою, доброю, чесною, порядною людиною – Срібним Дмитром Кириловичем.