Ювілей жителю села Радянське

 Житель села Радянське зустрів 100 – річний ювілей.

14 січня найстарший житель села Радянське Кобеляцького району Михайло Петрович Сало відзначив свій сторічний ювілей.

В цей день до ювіляра з квітами та подарунками завітали виконуюча повноваження голови районної ради, заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Шуліка, керівник апарату райдержадміністрації Таміла Шевченко, Радянський сільський голова Володимир Горбенко, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Валентина Кинько, рідні і близькі ювіляра.

Михайлу Петровичу керівники району вручили вітальну адресу. «Щиро вітаємо Вас із славним 100-літнім ювілеєм. Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості й благополуччя», – йшлося у вітальній адресі.

Життя Михайла Петровича було важким. «Родину у якій проживав малий Михайло розкуркулили, батька відправили на Соловки, а родина пішла шукати кращого життя. Далі страшні роки 1932 – 1933 – роки голодомору. Не встиг оговтатися, як знову біда – розпочалась війна, фронт, поранення, і нарешті така бажана Перемога. Післявоєнні роки – розбудова сільського господарства, робота у СК «Радянський», одруження, діти, внуки і нарешті правнуки», – так коротко розповіли діти про свого батька.

Улюблена справа Михайла Петровича – фруктовий сад та виноградник. Щоправда в останні роки займатися нею не дозволяє здоров’я.

За словами рідних, ювіляр є прикладом для своїх рідних, друзів, колег по роботі та сусідів.

Виконуюча повноваження голови районної ради Ганна Вікторівна подякувала імениннику за добросовісну працю, добропорядне виховання дітей, онуків та правнуків, за яскравий приклад людяності, мужності та порядності.