Вуличне освітлення

 ВІДТЕПЕР СОСНІВКА, ГРИЦАЇВКА, КРАСНА З ВУЛИЧНИМ ОСВІТЛЕННЯМ

Черговий раз у Кобеляцькому районі підтвердили, що слова районної влади не розходяться з ділом. А підтвердженням цього є введення в експлуатацію вуличного освітлення в селах Грицаївка, Соснівка, вулиці Червоноармійської та Миру в селі Красне.

На урочистий момент включення світла у зазначених селах прибули голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк, керівники організацій, що сприяли як технічно так і фінансово у даній справі. Місцеві жителі не скупилися на слова подяки усім, хто причетний до втілення в життя їхньої мрії. Та найбільше теплих слів вони адресували депутату по їхньому одномандатному округу, нині голові райдержадміністрації Анатолію Олексійовичу Таранушичу, який не забуває про виконання своєї передвиборчої програми.

У свою чергу Анатолій Таранушич зустрівся з жителями кожного села окремо, розділив з ними радість, відповів на запитання, що турбують громаду. Більш детально обговорив з мешканцями сіл Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Зокрема зазначив, що даний проект передбачає створення умов для того, щоб громадяни, мешканці певних сіл і міст, могли у зручному для себе режимі отримати публічні послуги (пенсію, довідку чи дозвіл на будівництво), щоб органи місцевого самоврядування мали достатню матеріально-фінансову та податкову базу для здійснення власних повноважень, щоб самі громадяни впливали на вироблення та прийняття управлінських рішень на місцях.