Всесвітній день працівників освіти

 Покликання бути вчителем.

4 жовтня в районному центрі культури та дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди святкування одного з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери – Дня вчителя.

Привітати освітян району прийшли голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк та міський голова Олександр Ісип.

“Сьогодні освітянська родина Кобеляччини об’єднує педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, шкільних бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів, – всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань. Ви – надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі, компетентні фахівці. Депутатський корпус нашого району налічує близько 50 працівників галузі освіти.

Сьогодні наші діти дають безліч приводів для гордості: вони перемагають в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, активно беруть участь в громадській діяльності” підкреслив голова районної ради Юрій Тагадюк, звертаючись до педагогів, і побажав у переддень свята завжди мати міцне здоров’я, життєву силу, особисте щастя і родинне тепло.

Голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич подякував педагогам за самовіддану працю та вірність обраній професії. Відзначив, що Президентом України Віктором Януковичем проголошено Нові соціальні ініціативи «Діти – майбутнє України», спрямовані на створення умов для всебічного розвитку дітей та вирішення питань доступу кожної дитини до якісної освіти. Особлива увага приділяється освітній системі в сільській місцевості й сьогодні перед владою стоїть завдання щодо забезпечення матеріально-технічною базою  навчальних закладів району.

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням – як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Вітаючи педагогів району, керівники району та очільник міста вручили грамоти кращим працівникам галузі, а гарного настрою та нових творчих звершень додали місцеві виконавці, даруючи святковий концерт.