Вручення нагороди

Матері загиблого бійця АТО Володимира Вільковського вручили орден

5 березня у приміщення сільського клубу села Самарщина Бродщинської сільської ради відбулася зворушлива подія – вручення нагороди матері загиблого захисника України Тамарі Твердохліб.

У церемонії вручення високої державної нагороди участь взяли голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, Бродщинський сільський голова Наталія Довга та жителі села Самарщина.

Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року Володимир Вільковський нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Володимир Вільковський проходив службу на сході України під Іловайськом. В останнє на зв'язок вийшов 28 серпня 2014 року, в цей день і відбувся усім відомий «Іловайський котел», коли під шалений обстріл "Градів" потрапило чимало українських бійців, частина з яких була захоронена, як невідомі солдати у місті Запоріжжя. Лише згодом, після проведеної ідентифікації тіл, було встановлено, що один із загиблих і є Володимир Вільковський.

Його похоронили в рідному селі Самарщина, а 23 серпня 2015 року за ініціативи сільського голови Наталії Довгої на фасаді сільського клубу було урочисто відкрито меморіальну дошку на честь Героя.

Нагадаємо, що також розпорядженням голови Полтавської обласної ради № 240 від 25.12.2015 Володимир Вільковський нагороджений нагрудним знаком "За вірність народу України" І ступеня (посмертно).