Виставка робіт

Секрет успіху Сергія Брайка – улюблена справа за покликом серця

У Кобеляцькому районному музеї літератури та мистецтва імені Олексія Кулика відбулася творча зустріч та вшанування мистецького доробка художника Серія Брайка.

Аби зігрітись теплом картин та привітати митця зібралися його рідні, друзі, місцеві художники та громадськість.

Полотна з пейзажами та натюрмортами протягом місяця прикрашали приміщення музею літератури та мистецтва, їх мали змогу оглянути всі, кому не байдужа творчість нашого земляка. Виставка вже втретє відбувається у Кобеляцькому районному музею літератури та мистецтва.

Сергій Брайко переважно малює пейзажі та натюрморти, але у його творчому доробку є й анімалістичні полотна. Представлені картини зображають красу рідного краю та сповнені глибокого змісту.

Талант малювати живописець отримав у спадок від батька. У великій селянській родині в селі Солошине Кобеляцького району народився, живе та творить свої картини Сергій Миколайович.

За все життя він намалював близько тисячі картин, які розлетілися у різні куточки світу. Його полотна прикрашають приватні колекції любителів живопису Німеччини, Китаю, Японії, Норвегії, Франції, Росії та США.

Неодноразово художник виставляв свої картини у Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, у Кременчуцькому краєзнавчому музеї. У місті Київ ВО «Райдуга» проводило виставку робіт художників Полтавщини, до складу яких входили роботи нашого митця.

Під час заходу присутні мали можливість оглянути роботи місцевого живописця та поспілкуватися з ним.

На завершення директор музею Тетяна Чешко подякувала Сергію Брайку за представлені роботи, побажала творчих доробків та щоб ще не одна картина живописця прикрасила художні колекції.